
458 ₴
Затишний і м'який куточок для вашого улюбленця! Будиночок для котів та невеликих собак – зручний, бюджетний і практичний варіант місця відпочинку.
Матеріал: бязь, поролон
Розмір: 38х38х36 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Серый |
| Форма | Квадратная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 360 мм |