
514 ₴
Будиночок підійде для дорослих тварин невеликого розміру – котів та собак, і для малюків. Модель забезпечує достатній простір, м'які бортики дозволяють зручно влягтися, а цуценятам і кошенятам – не випасти з лежака і не травмуватися під час ігор.
Матеріал: бязь, поролон
Розмір: 44х43х40 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Бежевый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Высота | 400 мм |