
452 ₴
Лежак «Лабіринт»
Практичний просторий лежак з м'якими бортиками виготовлений з цупкої бязі та поліестеру, тому добре переться і чиститься. Подушка на дні лежака знімна, за необхідності її можна перевернути іншою стороною.
Матеріал: бязь, поліестер, синтепон.
Прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
Розмір 65X45X20 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 650 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 200 мм |