
329 ₴
Лежак «Корал»
Цікаве і зручне рішення для вашого вихованця – лежак з бортиками «Корал».
Ця затишна місцинка безумовно сподобається чотириногому улюбленцю, а за рахунок пружних м’яких бортиків він буде відчувати себе особливо комфортно.
Лежак зшитий з бязі і представлений в двох кольорах - бежевому і коричневому, що порадує цінителів класики.
Переваги:
• компактність;
• універсальність, простота догляду;
• доступна ціна.
Матеріал: бязь, поролон, синтепон.
Прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині.
Розмір 46X36X24 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Бежевый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 240 мм |