


730 ₴
Лежак «Кокос»
Ваш улюбленець буде з задоволенням відпочивати в такому затишному «гніздечку»! «Кокос» – м'який практичний лежак для собак дрібних і середніх порід. Він виготовлений з цупкої плащовки на інтерлоці, яка добре очищається від шерсті.
Зручні в міру високі бортики і зйомна подушка наповнені синтепоном. При необхідності подушку можна прати вручну і сушити на горизонтальній поверхні.
Стильний привабливий дизайн зробить лежак «родзинкою» інтер'єру.
Матеріал: плащовка на інтерлоці, синтепон.
Розмір 64X50X22 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Цвет | Бирюзовый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 640 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 220 мм |