









796 ₴
Лежак «Люкс»
Універсальний лежак для собак – зручний, компактний, зовнішньо привабливий.
Переваги моделі:
• широка розмірна лінійка
• зручна форма
• м'які бортики з поролоном
• зйомна подушка, яку легко чистити (наповнювач синтепон)
• цупка якісна тканина.
Комфортний відпочинок для вашого чотириногого улюбленця – це лежак
«Люкс».
Матеріал: плащова тканина, вельбо, поролон, синтепон.
Розмір 62X44X22 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальная |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Коричневый |
| Вид животных | Собаки |
| Состояние | Новое |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Размеры | |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Длина | 620 мм |