


603 ₴
Лежак «Трансформер»
2 в 1 – лежак і матрац – чудове рішення для господарів цуценят і тих, хто часто бере чотирилапих друзів в поїздки.
• Лежак дозволяє за хвилину створити комфортне спальне місце для улюбленця в будь-якому приміщенні
• Кнопки надійно утримують стінки в потрібному положенні, не рвуть тканину, не розстібаються і розташовані так, щоб собака не могла їх відгризти
• Дно лежака зі змійкою, подушку можна виймати, прати і сушити
• Приваблива міцна тканина
Вибір буде особливо вдалим, якщо ваш будинок оформлений в стилі англійський, модерн, мінімалізм, еко, еклектика.
Вибирайте практичність для себе і комфорт для вихованця!
Матеріал: бязь, штучна замша, синтепон.
Розмір: 66х54х20 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Высота | 200 мм |