

942 ₴
Лежак OMEGA
Зручний лежак з поролоновими бортами і м'якою знімною двосторонньою подушкою стане відмінним спальним місцем для собаки.
переваги:
- легкий, зручний
- наявність знімною двосторонньої подушки
Подушка: знімна, двостороння
Матеріали: плащова тканина на інтерлок, поролон, синтепон
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃
Розміри:
OMEGA1 92х68х21 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Средние, Крупные |
| Цвет | Бордовый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 920 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Высота | 210 мм |