



764 ₴
Лежак MOLLY
М'яка тканина, плавні лінії, округлі бортики - все це робить лежак MOLLY чудовим місцем відпочинку для вихованця і прикрасою будинку.
Переваги лежака:
• вишуканий дизайн і модний колір;
• якісні матеріали: щільна меблева тканина, холлофайбер;
• прикраса - декоративна нашивка з логотипом.
Розміри: 52x40x17 см
Подушка: знімна
Матеріал: 100% поліестер (меблева тканина)
Наповнювач: гіпоалергенний холофайбер
Правила догляду: ручне прання при температурі не вище 40 градусів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Фиолетовый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 170 мм |