


627 ₴
У пошуку ідеального лежака для вашого улюбленця?
Лежак BRIG створений для комфортного відпочинку і солодких снів. М'який, приємний на дотик, він подарує відчуття спокою і затишку
Розміри: 58x48x18 см
Матеріал: 100% поліестер
Серія: PF Trends
Форма лежака дозволяє вихованцеві влягтися так, щоб йому було максимально зручно. А на м'які бортики так приємно покласти голову.
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 30 градусів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Бирюзовый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Высота | 200 мм |