


23 107 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг, подорожі за високих температурних умов.
Експедиційний намет для найскладніших умов.
Sphere Extreme розраховано на комфортне розміщення 2 дорослих, якщо комплекція мандрівників невелика, то можуть розміститися і 3 людини.
Sphere Extreme
Експедиційний намет для двох-трьох людей. Великі входи в обидва кінці намету та просторий тамбур ідеально підходять як місце для зберігання за межами спальні та місце для приготування їжі.
Використання дюралюмінієвих стрижнів у поєднанні з конструкцією з п’ятьма переходами гарантує високу міцність та стійкість намету.
Шість великих вентиляційних отворів забезпечують видалення вологого повітря і таким чином протидіють конденсації води з внутрішньої сторони тенту.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з дюралюмінієвих сегментів (7075 Т6) діаметром 9,5 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 4,25 кг
Вага без спальні 3,15 кг
Розмір в упаковуванні: 50х18 см.
Кількість осіб 2-3
Кількість входів 2
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 6
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 120 (110) см
Клеєні шви Ні - використовуються розширювальні нитки
Кількість кілочків 21
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Експедиційний
Матеріал стрижнів Dural 7075 T9
Діаметр стрижня 9,5 мм
Матеріал тенту Нейлон RipStop, силіконізація, PU 4000 мм H2O, захист від ультрафіолету
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двошаровий і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Внутрішній намет має трапецієподібний план підлоги з двома входами. У наметі є просторий зал, в якому можна зберігати багаж або забезпечувати підвісом під час приготування їжі.
Концепція
Намет заснований на принципі, що стрижнева конструкція нанизана в рукавах поза тентом. Тент і внутрішній намет (який підвішений під тентом) встановлюються одночасно після того, як стрижні пропускаються через гільзи. Перевага цього методу полягає в тому, що внутрішній намет можна від'єднати від тенту, а потім тент можна встановити окремо, щоб отримати одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вони розташовані у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Вставте стрижні конструкції через втулки поза тентом і вставте кінці стрижнів у латунні люверси на петлях нижнього краю тенту. Потім ми закріплюємо пряжки на лямках біля землі всередині намету, і таким чином тент встане. Внутрішній намет вішаємо петлями на внутрішній стороні тенту. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та шнурами та доповнюємо пластиковими затискачами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 6 |
| Цвет | Оранжевый |
| Назначение | Экспедиционные |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Штормовые оттяжки, Крепление для фонаря, Ветрозащитная/снегозащитная юбка |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 5 |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 4.25 кг |
| Минимальный вес | 3.15 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 370 см |
| Ширина | 170 см |
| Высота | 120 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 50 см |
| Ширина в упаковке | 19 см |
| Высота в упаковке | 19 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |