


15 049 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Зимова версія намету Gemini 150 Extreme зі сніговими комірами Дуже популярний намет з двома входами та тамбурами.
Gemini 150 розраховано на комфортне розміщення 2 дорослих, якщо комплекція мандрівників невелика, то можуть розміститися і 3 людини.
Gemini 150 Extreme Snow
Зимова версія моделі Gemini 150 Extreme зі сніговими комірами для особливо складних погодних умов має жорстку конструкцію стрижня зі сплаву Dural 7075 T9, надлегку нейлонову тканину Ripstop для тенту із захистом від ультрафіолетових променів.
Тент виготовлений з нейлону з обробкою RipStop та тристоронньою силіконізацією, що гарантує водяний стовп висотою 4000 мм. Шви тенту не заклеюються скотчем, але використовуються розширювальні нитки, які збільшують свій об’єм при контакті з водою і тим самим ущільнюють отвір у голці.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з дюралюмінієвих сегментів (7075 Т6) діаметром 9,5 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 3,6 кг
Розмір в упаковуванні: 50х17 см.
Кількість осіб 2-3
Кількість входів 2
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 2
Можна зібрати без спальні Ні
Висота намету (спальня) 115 (110) см
Клеєні шви Ні - використовуються розширювальні нитки
Кількість кілочків 21
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Експедиційний
Матеріал стрижнів Dural 7075 T9
Діаметр стрижня 9,5 мм
Матеріал тенту Нейлон RipStop, силіконізація, PU 4000 мм H2O, захист від ультрафіолету
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двошаровий і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Внутрішній намет має прямокутний план підлоги з двома входами на довших сторонах. Зовнішній намет - шестикутник, він також має два входи, в яких є два трикутні тамбури, придатні для зберігання спорядження. На обох входах ми можемо вирішити, відкривати ліву чи праву половину входу, або обидва одночасно. Цім можна скористатися, наприклад, під час приготування їжі, і таким чином легко створимо необхідний захист від вітру.
Вентиляція
Вони розташовані у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Внутрішній намет підвішуємо гачками на дюралюмінієвій конструкції. Перетягніть тент по конструкції, а потім прикріпіть застібки-липучки на нижній стороні тенту до стрижнів. Закрийте застібки. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Оранжевый |
| Назначение | Экспедиционные |
| Сезон | Зима |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Штормовые оттяжки, Крепление для фонаря, Ветрозащитная/снегозащитная юбка |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 3 |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 3.6 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 310 см |
| Ширина | 220 см |
| Высота | 115 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 50 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Высота в упаковке | 17 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |