


8 966 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Універсальний намет жорсткої конструкції до трьох осіб, підходить для всіх видів туризму. Excel розраховано на комфортне розміщення 2 дорослих, якщо комплекція мандрівників невелика, то можуть розміститися і 3 людини.
Excel
Універсальний намет для всіх видів туризму, з жорсткою конструкцією і дуже стабільний. Його можна побудувати без внутрішнього намету, коли ми отримаємо дуже легкий тент.
Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з Dural 7001 T6 діаметром 8,5 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 3,4 кг
Вага без спальні 2,5 кг
Розмір в упаковуванні: 45х17 см.
Кількість осіб 2-3
Кількість входів 1
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 3
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 115 (110) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 16
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Dural 7001 T6
Діаметр стрижня 8,5 мм
Матеріал тенту Поліестер, PU 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двошаровий і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Вхід у внутрішній намет знаходиться на лицьовій стороні, у зовнішньому наметі є невеликий тамбур, придатний для зберігання багажу, наприклад.
Концепція
Намет заснований на принципі, що натягнута конструкція каркасу знаходиться поза тентом. Тент і внутрішній намет (який підвішений під тентом) встановлюються одночасно після того, як стрижні пропускаються через гільзи. Перевага цього методу полягає в тому, що внутрішній намет можна від'єднати від тенту, а потім тент можна встановити окремо, щоб отримати одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вони розташовані у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Вставте стрижні конструкції через отвори поза тентом та вставте кінці стрижнів у латунні люверси на петлях нижнього краю тенту. Потім ми закріплюємо пряжки на ремінцях біля землі всередині намету, і таким чином тент буде стояти. Внутрішній намет ми закріплюємо в петлях на внутрішній стороні тенту. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 3 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Подвесные полки, Крепление для фонаря |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 3 |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 3.4 кг |
| Минимальный вес | 2.5 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 150 см |
| Высота | 115 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 45 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Высота в упаковке | 17 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |