


11 692 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Універсальний намет з двома входами та тамбурами та з двома поперечними верхніми стрижнями. Tornado розраховано на комфортне розміщення 4 дорослих, якщо комплекція мандрівників невелика, то можуть розміститися і 5 людини.
Tornado
Намет куполоподібної конструкції з двома входами та тамбурами та з двома поперечними верхніми брусами. Тамбури досить високі, жорсткість конструкції передбачає намет для використання навіть у складних умовах.
Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з сегментів Dural 7001 T6 діаметром 11 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 5,6 кг
Вага без спальні 4,3 кг
Розмір в упаковуванні: 55х22 см.
Кількість осіб 4-5
Кількість входів 2
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 2
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 140 (130) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 16
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Dural 7001 T6
Діаметр стрижня 11 мм
Матеріал тенту Поліестер, PU 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двосторонній і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Внутрішній намет має прямокутний план підлоги з двома входами на довших сторонах. Зовнішній намет - восьмикутник, він також має два входи з двома тамбурами, придатні для зберігання багажу або приготування їжі на випадок негоди.
Концепція
Намет заснований на принципі, що натягнута конструкція каркасу знаходиться поза тентом. Тент і внутрішній намет (який підвішений під тентом) встановлюються одночасно після того, як стрижні пропускаються через гільзи. Перевага цього методу полягає в тому, що внутрішній намет можна від'єднати від тенту, а потім тент можна встановити окремо, щоб отримати одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вони розташовані у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Вставте стрижні конструкції через отвори поза тентом і вставте кінці у латунні люверси на петлях нижнього краю тенту. Потім ми закріплюємо пряжки на лямках біля землі всередині намету, і таким чином тент зібрано. Внутрішній намет ми закріплюємо в петлях на внутрішній стороні тенту. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками та доповнюємо пластиковими затискачами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 4 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Подвесные полки, Крепление для фонаря |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 4 |
| Диаметр | 11 мм |
| Вес | |
| Вес | 5.6 кг |
| Минимальный вес | 4.3 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 420 см |
| Ширина | 250 см |
| Высота | 140 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Высота в упаковке | 22 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |