









1 218 ₴
Подушка для подорожей Aeros Ultralight відповідає нашим дизайнерським уподобанням щодо „легкості, компактності та комфорту”. Результат - 20D ламінована поліефірна подушка з фігурною підставкою, яку можна упакувати в акуратний маленький мішок.
Виготовлена з 20D ламінованого поліестеру, щоб бути дуже легкою і компактною
Міцна RF-зварена конструкція
Ламінована стійкою до стирання високоміцною TPU
Вигнуті внутрішні перегородки створюють контури, які колисають вашу голову
Надуйте подушку за пару вдихів за допомогою багатофункціонального клапана
Легко кріпиться до будь-якого спального килимка Sea to Summit за допомогою системи кріплення подушок
Верхня тканина: 100% поліестер з ламінатом TPU, базова тканина: 100% нейлон з ламінатом TPU
Характеристики
Розмір подушки Standard
Довжина 39 см
Ширина 11 см
Висота 29 см
Вага 70 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sea To Summit |
| Страна производитель | Австралия |
| Форма | Валик |
| Самонадувная | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Флокированное покрытие | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 39 см |
| Ширина | 11 см |
| Высота | 29 см |
| Вес | 70 г |
| Состояние | Новое |