









1 260 ₴
Ультралегка подушка Aeros відповідає нашим дизайнерським уподобанням до „легкого, компактного та зручного”. Результат - 20D ламінована поліефірна подушка з витонченою підставкою, яку можна упакувати в акуратний маленький мішок. Виробляються у двох розмірах - звичайний та великий.
Виготовлена з 20D ламінованого поліестеру, щоб бути дуже легкою і компактною
Міцна RF-зварена конструкція
Ламінована стійкою до стирання високоміцною ТПУ
Вигнуті внутрішні перегородки створюють контури, які колисають вашу голову
Надуйте подушку за пару вдихів за допомогою багатофункціонального клапана
Легко кріпиться до будь-якого спального килимка Sea to Summit за допомогою системи кріплення подушок
Верхня тканина: 100% поліестер з ламінатом TPU, базова тканина: 100% нейлон з ламінатом TPU
Характеристики
Розмір подушки Звичайна / Велика
Довжина 36 см / 44 см
Ширина 26 см / 32 см
Висота 12 см /14 см
Розміри в упаковуванні ø5,5 x 7,5 см / ø5,5 x 8,5 см
Вага 60 г / 70 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sea To Summit |
| Страна производитель | Австралия |
| Форма | Овальная |
| Самонадувная | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Флокированное покрытие | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 36 см |
| Ширина | 26 см |
| Высота | 12 см |
| Вес | 60 г |
| Состояние | Новое |