


10 218 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Універсальний намет з двома входами та тамбурами та з двома поперечними верхніми стрижнями. Tornado розраховано на комфортне розміщення 2 дорослих, якщо комплекція мандрівників невелика, то можуть розміститися і 3 людини.
Tornado
Намет куполоподібної конструкції з двома входами та тамбурами та з двома поперечними верхніми брусами. Тамбури досить високі, жорсткість конструкції передбачає намет для використання навіть у складних умовах.
Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з сегментів Dural (7001) діаметром 8,5 мм (основні стрижні) та 9,5 мм (опори тамбуру).
Технічні параметри
Параметри
Вага 3,6 кг
Вага без спальні 2,7 кг
Розмір в упаковуванні: 46х20 см.
Кількість осіб 2-3
Кількість входів 2
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 2
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 124 (115) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 16
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Dural (7001)
Діаметр стрижня 8,5 мм / 9,5 мм
Матеріал тенту Поліестер, PU 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двосторонній і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Внутрішній намет має прямокутний план підлоги з двома входами на довших сторонах. Зовнішній намет - восьмикутник, він також має два входи з двома тамбурами, придатні для зберігання багажу або приготування їжі на випадок негоди.
Концепція
Намет заснований на принципі, що натягнута конструкція каркасу знаходиться поза тентом. Тент і внутрішній намет (який підвішений під тентом) встановлюються одночасно після того, як стрижні пропускаються через гільзи. Перевага цього методу полягає в тому, що внутрішній намет можна від'єднати від тенту, а потім тент можна встановити окремо, щоб отримати одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вони розташовані у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Вставте стрижні конструкції через отвори поза тентом і вставте кінці у латунні люверси на петлях нижнього краю тенту. Потім ми закріплюємо пряжки на лямках біля землі всередині намету, і таким чином тент зібрано. Внутрішній намет ми закріплюємо в петлях на внутрішній стороні тенту. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками та доповнюємо пластиковими затискачами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Подвесные полки, Крепление для фонаря |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 4 |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 3.6 кг |
| Минимальный вес | 2.7 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 330 см |
| Ширина | 220 см |
| Высота | 124 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 46 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Высота в упаковке | 20 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |