


5 220 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Універсальний намет жорсткої конструкції до трьох осіб, підходить для всіх видів туризму. Excel розраховано на комфортне розміщення 2 дорослих, якщо комплекція мандрівників невелика, то можуть розміститися і 3 людини.
Excel
Універсальний намет для всіх видів туризму, з жорсткою конструкцією і дуже стабільний. Його можна побудувати без внутрішнього намету, коли ми отримаємо дуже легкий тент.
Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з Фібергласу діаметром 8,5 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 3,8 кг
Вага без спальні 2,9 кг
Розмір в упаковуванні: 45х17 см.
Кількість осіб 2-3
Кількість входів 1
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 3
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 115 (110) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 16
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Фібергласу
Діаметр стрижня 8,5 мм
Матеріал тенту Поліестер, PU 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двошаровий і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Вхід у внутрішній намет знаходиться на лицьовій стороні, у зовнішньому наметі є невеликий тамбур, придатний для зберігання багажу, наприклад.
Концепція
Намет заснований на принципі, що натягнута конструкція каркасу знаходиться поза тентом. Тент і внутрішній намет (який підвішений під тентом) встановлюються одночасно після того, як стрижні пропускаються через гільзи. Перевага цього методу полягає в тому, що внутрішній намет можна від'єднати від тенту, а потім тент можна встановити окремо, щоб отримати одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вони розташовані у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Вставте стрижні конструкції через отвори поза тентом та вставте кінці стрижнів у латунні люверси на петлях нижнього краю тенту. Потім ми закріплюємо пряжки на ремінцях біля землі всередині намету, і таким чином тент буде стояти. Внутрішній намет ми закріплюємо в петлях на внутрішній стороні тенту. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 3 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Подвесные полки, Крепление для фонаря |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фиберглас |
| Количество дуг | 3 |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 3.8 кг |
| Минимальный вес | 2.9 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 150 см |
| Высота | 115 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 45 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Высота в упаковке | 17 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |