


9 077 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Дуже просторий намет тунельного типу з добре використаним внутрішнім простором, придатний для гірших погодних умов завдяки низькому профілю. Storm 4 розраховано на комфортне розміщення 4 дорослих.
Storm 4
Дуже просторий намет тунельного типу, придатний навіть для гірших погодних умов, завдяки низькому профілю. Конструкція тунелю гарантує дуже вдале використання внутрішнього простору.
Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
У комплекті також є додаткова підлога для тамбура, щоб ваші речі завжди залишалися в чистоті.
Стрижні складаються з сегментів Dural (7001) діаметром 8,5 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 5,3 кг
Вага без спальні 3,7 кг
Розмір в упаковуванні: 50х21 см.
Кількість осіб 3-4
Кількість входів 2
Конструкція Тунель.
Кількість вентиляційних отворів 3
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 120 (110) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 17
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Dural (7001)
Діаметр стрижня 8,5 мм
Матеріал тенту Поліестер, PU 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двошаровий і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Вхід у внутрішній намет знаходиться на лицьовій стороні, у зовнішньому наметі є великий тамбур, придатний для зберігання багажу, приготування їжі тощо, в який можна входити через передній або бічний вхід.
Концепція
Намет заснований на принципі, що стрижнева конструкція нанизана в рукавах поза тентом. Потім тент і внутрішній намет (який підвішується під тентом) встановлюються одночасно після того, як стрижні пропускаються через гільзи. Перевагами цього методу є:
встановлення намету відбувається дуже швидко
якщо ми будуємо під дощем, то не промокає спальня
внутрішній намет можна від'єднати від тенту, а потім тент можна встановити окремо, отримавши таким чином одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вони розташовані біля парадного входу та в тильній частині тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Вставте стрижні конструкції через гільзи і вставте сталеві оправки в труби на кінці стрижнів, які є на петлях нижнього краю тенту. Внутрішній намет ми закріплюємо в петлях на внутрішній стороні тенту. Намет не є само несущим, його потрібно закріпити принаймні мінімальною кількістю кілочків, або вітровими відтяжками. Нарешті, вимкніть тент за допомогою пластикових затискачів у нижнього краю намету. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 4 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 3 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Форма | Полубочка |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Подвесные полки, Крепление для фонаря |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 3 |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 5.3 кг |
| Минимальный вес | 3.7 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 450 см |
| Ширина | 230 см |
| Высота | 120 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 50 см |
| Ширина в упаковке | 21 см |
| Высота в упаковке | 21 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |