


7 801 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Дуже просторий намет тунельного типу з добре використаним внутрішнім простором, придатний для гірших погодних умов завдяки низькому профілю. Storm 4 розраховано на комфортне розміщення 4 дорослих.
Storm 4
Дуже просторий намет тунельного типу, придатний навіть для гірших погодних умов, завдяки низькому профілю. Конструкція тунелю гарантує дуже вдале використання внутрішнього простору.
Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
У комплекті також є додаткова підлога для тамбура, щоб ваші речі завжди залишалися в чистоті.
Стрижні складаються з Фібергласу діаметром 9,5 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 5,9 кг
Вага без спальні 4,3 кг
Розмір в упаковуванні: 50х21 см.
Кількість осіб 3-4
Кількість входів 2
Конструкція Тунель.
Кількість вентиляційних отворів 3
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 120 (110) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 17
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Фіберглас
Діаметр стрижня 9,5 мм
Матеріал тенту Поліестер, PU 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двошаровий і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Вхід у внутрішній намет знаходиться на лицьовій стороні, у зовнішньому наметі є великий тамбур, придатний для зберігання багажу, приготування їжі тощо, в який можна входити через передній або бічний вхід.
Концепція
Намет заснований на принципі, що стрижнева конструкція нанизана в рукавах поза тентом. Потім тент і внутрішній намет (який підвішується під тентом) встановлюються одночасно після того, як стрижні пропускаються через гільзи. Перевагами цього методу є:
встановлення намету відбувається дуже швидко
якщо ми будуємо під дощем, то не промокає спальня
внутрішній намет можна від'єднати від тенту, а потім тент можна встановити окремо, отримавши таким чином одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вони розташовані біля парадного входу та в тильній частині тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Вставте стрижні конструкції через гільзи і вставте сталеві оправки в труби на кінці стрижнів, які є на петлях нижнього краю тенту. Внутрішній намет ми закріплюємо в петлях на внутрішній стороні тенту. Намет не є само несущим, його потрібно закріпити принаймні мінімальною кількістю кілочків, або вітровими відтяжками. Нарешті, вимкніть тент за допомогою пластикових затискачів у нижнього краю намету. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 4 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 3 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Форма | Полубочка |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Подвесные полки, Крепление для фонаря |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фиберглас |
| Количество дуг | 3 |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 5.9 кг |
| Минимальный вес | 4.3 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 450 см |
| Ширина | 230 см |
| Высота | 120 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 50 см |
| Ширина в упаковке | 21 см |
| Высота в упаковке | 21 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |