


9 392 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Компактний двомісний намет з одним входом та тамбуром.
Arris розраховано на комфортне розміщення 2 дорослих.
Arris
Ця модель розроблена з урахуванням вимог до пішохідних та велосипедних прогулянок. Ідеально підходить для тих, хто шукає досить великий само несущий намет з мінімальною вагою та дуже простою конструкцією.
Завдяки своєму пакування, цей намет також дуже популярний серед байкерів.
Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з дюралюмінієвих сегментів (7001 Т6) діаметром 8,5 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 2,3 кг
Розмір в упаковуванні: 42х15 см.
Кількість осіб 1-2
Кількість входів 1
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 2
Можна зібрати без спальні Ні
Висота намету (спальня) 105 (100) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 13
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Dural 7001 T6
Діаметр стрижня 8,5 мм
Матеріал тенту Поліестер, PU 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двошаровий і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Зовнішній та внутрішній намет має форму прямокутника, вхід до спальні та намету знаходиться з одного боку, де зовнішній намет утворює трикутний тамбур, придатний для зберігання багажу, наприклад.
Вентиляція
Вони розташовані у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Внутрішній намет підвішуємо гачками на дюралюмінієвій конструкції. Розтягніть тент по конструкції намету, а потім прикріпіть на нижній стороні тенту до стрижнів. Закрийте застібки. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 1 |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 2.3 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 280 см |
| Ширина | 130 см |
| Высота | 105 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 42 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Высота в упаковке | 15 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |