


10 412 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Дуже популярний намет з двома входами та тамбурами.
Gemini 150 розраховано на комфортне розміщення 2 дорослих, якщо комплекція мандрівників невелика, то можуть розміститися і 3 людини.
Gemini 150
Перевірена роками модель з двома входами та тамбурами, з перевіреною конструкцією з поперечним верхнім стрижнем. Це забезпечує достатньо простору та комфорту для власного входу в намет по обидва боки спальні. Жорсткість конструкції передбачає використання навіть у складних умовах.
Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з дюралюмінієвих сегментів (7001 Т6) діаметром 9,5 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 3,5 кг
Розмір в упаковуванні: 50х17 см.
Кількість осіб 2-3
Кількість входів 2
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 2
Можна зібрати без спальні Ні
Висота намету (спальня) 115 (110) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 16
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Dural 7001 T6
Діаметр стрижня 9,5 мм
Матеріал тенту Поліестер, PU 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, PU 10 000 мм H2O
Опис
Намет двошаровий і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Внутрішній намет має прямокутний план підлоги з двома входами на довших сторонах. Зовнішній намет - шестикутник, він також має два входи, в яких є два трикутні тамбури, придатні для зберігання спорядження. На обох входах ми можемо вирішити, відкривати ліву чи праву половину входу, або обидва одночасно. Цім можна скористатися, наприклад, під час приготування їжі, і таким чином легко створимо необхідний захист від вітру.
Вентиляція
Вони розташовані у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Внутрішній намет підвішуємо гачками на дюралюмінієвій конструкції. Розтягніть тент по конструкції намету, а потім прикріпіть на нижній стороні тенту до стрижнів. Закрийте застібки. Змонтований намет ми закріплюємо кілочками та вітровими відтяжками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 3 |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 3.5 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 310 см |
| Ширина | 220 см |
| Высота | 115 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 50 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Высота в упаковке | 17 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |