









18 105 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Просторий надлегкий намет для двох людей. Pinguin Aero 3 розраховано на комфортне розміщення 2 дорослих, якщо комплекція мандрівників невелика, то можуть розміститися і 3 людини.
Aero 3 DAC
Надлегкий просторий намет з двома входами та тамбурами.
Дюралеві стрижні ЦАП Featherlite NSL (7001 T6) діаметром 9,5 мм.
Тент виготовлений з нейлону з обробкою RipStop та тристоронньою силіконізацією, що гарантує опор водяному стовпу висотою 4000 мм. Шви тенту покриті силіконом.
Спальню, яка міцно з'єднана з підлогою, можна побудувати окремо, наприклад, як москітну сітку.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям з опором водяному стовпу 10 000 мм.
Технічні параметри
Параметри
Вага 2,85 кг
Розмір в упаковуванні: 45х15 см.
Кількість осіб 2 - 3
Кількість входів 2
Конструкція Купол.
Кількість вентиляційних отворів 2
Можна зібрати без спальні Ні
Висота намету (спальня) 115 (123) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 13
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Надлегкий
Матеріал стрижнів Dural 7001 T6
Діаметр стрижня 9,5 мм
Матеріал тенту нейлон ріп стоп, силіконізація 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога 10 000 мм H2O
Опис
Намет двосторонній і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Внутрішній намет має конструкцію трапецієподібної форми з двома входами на довших сторонах. Намет має два входи з двома тамбурами, придатними для зберігання багажу або приготування їжі. На обох входах ми можемо вирішити, відкривати ліву чи праву половину входу, або обидва одночасно. Ми скористаємось опцією, наприклад, під час приготування їжі, і таким чином легко створимо захист від вітру. Тент виготовлений з нейлонової тканини з обробкою Ripstop, якій вдалося зменшити вагу намету, зберігаючи при цьому його міцність.
Вентиляція
Вони розташовані на вершинах коротших стін тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Внутрішній намет підвішуємо гачками на дюралюмінієві конструкції. Розтягніть тент по конструкції, а потім прикріпіть липучки на нижній стороні тенту до стрижнів. Замикаємо пряжки. Намет закріплюємо кілками та натяжними шнурами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 2 |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 2.85 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 220 см |
| Ширина | 320 см |
| Высота | 123 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 45 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Высота в упаковке | 15 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |