







12 054 ₴
Призначення: Піші прогулянки, трекінг
Надлегкий двомісний намет з одним бічним входом.
Echo 2 DAC
Надлегкий двомісний намет з одним бічним входом та передпокоєм.
Тент виготовляється з нейлону з обробкою RipStop та тристоронньою силіконізацією, що гарантує стійкість до води 4000 мм. Шви тенту не заклеюються стрічкою, але використовуються розширювальні нитки, які збільшують свій об’єм при контакті з водою і закорковують отвір від голки.
Підлога виконана з нейлону з поліуретановим покриттям з водяним стовпом 10 000 мм.
Стрижні складаються з дюралюмінієвих сегментів DAC Featherlite NSL 7001 T6 діаметром 8,5 мм і 7 мм.
Завдяки своєму упаковуванню цей намет дуже популярний серед байкерів, велосипедистів та мінімалістів.
Технічні параметри
Параметри
Вага 1,8 кг
Вага без спальні 1,3 кг
Розмір в упаковуванні: 44х12 см.
Кількість осіб 1 - 2
Кількість входів 1
Конструкція Тунель.
Кількість вентиляційних отворів 3
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 115 (105) см
Клеєні шви Ні - використовуються розширювальні нитки
Кількість кілочків 10
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Надлегкий
Матеріал стрижнів Dural 7001 T6
Діаметр стрижня 7 мм / 8,5 мм
Матеріал тенту нейлон ріп стоп, силіконізація 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога 10 000 мм H2O
Опис
Намет двосторонній і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Перевага цього намету полягає в тому, що внутрішній намет можна від'єднати від стрижнів, а потім зовнішній тент можна встановити окремо, щоб отримати одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вони розташований у верхній частині бічних стінок і біля підніжжя. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Ми будуємо тент, пропускаючи стрижень через отвори. Вставте кінці стрижня в латунні люверси на петлях нижнього краю і поставте короткі відрізки на місці ніжок. Намет не є само несущим, його потрібно закріпити принаймні мінімальною кількістю кілочків (4 шт.). Під час першого встановлення ми повісимо внутрішній намет петлями на внутрішній стороні тенту. Нарешті, закріпіть тент за допомогою пластикових затискачів у нижнього краю намету та закріпіть його за допомогою натяжних шнурів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 3 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Трекинговые |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Форма | Двускатная |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 3 |
| Диаметр | 8.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 1.8 кг |
| Минимальный вес | 1.3 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 250 см |
| Ширина | 185 см |
| Высота | 115 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 44 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Высота в упаковке | 12 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |