


13 940 ₴
Призначення: Кемпінг, піші прогулянки
Просторий намет з двома входами та великим та просторим тамбуром зберігає перевагу невеликих наметів - легке та швидке встановлення. Pinguin Campus 3 розраховано на комфортне розміщення 3 дорослих.
Campus 3
Просторий намет з двома входами та великим тамбуром зберігає перевагу невеликих наметів - легке та швидке встановлення. Тент виготовлений з поліестеру з поліуретановим покриттям, що надає йому стійкість до води 4000 мм. Шви герметизуються водонепроникною стрічкою.
Підлога зроблена з нейлону з поліуретановим покриттям, забезпечуючи 10000 мм водяного стовпа.
Стрижні складаються з сегментів виготовлених з Dural (7001) діаметром 9,5 мм (основні стрижні), 8,5 мм (тамбурний стрижень) та 8 мм (стрижень над входом у спальню).
Технічні параметри
Параметри
Вага 5,6 кг
Вага без спальні 4 кг
Розмір в упаковуванні: 59х19 см.
Кількість осіб 2 - 3
Кількість входів 2
Конструкція Купол / тунель.
Кількість вентиляційних отворів 5
Можна зібрати без спальні Так
Висота намету (спальня) 140 (135) см
Клеєні шви Так
Кількість кілочків 21
Водостійкість тенту / підлоги: 4000 мм / 10000 мм
Категорія Трекінг
Матеріал стрижнів Dural 7001 T6
Діаметр стрижня 9,5 мм
Матеріал тенту Поліестер, поліуретанове покриття 4000 мм H2O
Матеріал підлоги Нейлонова підлога, поліуретанове покриття 10 000 мм H2O
Опис
Намет двосторонній і складається з внутрішнього намету та зовнішнього тенту. Внутрішній намет має прямокутний план підлоги з одним входом на довшій стороні. Зовнішній тент має великий зал, до якого можна увійти через два різні входи. Перевага цього намету полягає в тому, що внутрішній намет можна від'єднати від стрижнів, а потім зовнішній тент можна встановити окремо, щоб отримати одношаровий намет без підлоги.
Вентиляція
Вона розташований у верхній частині купола тенту. Дахи вентиляційних вікон мають таку форму, щоб вони не нахилялися вітром, при необхідності їх можна було закрити липучками. Це запобігає протіканню навіть під час дощу з сильним вітром.
Конструкція намету
Внутрішній намет вішаємо гачками на конструкцію з перехрещених стрижнів каркасу, кінці яких вставляються в у латунні люверси на петлях нижнього краю. Намет закріплюємо кілками й вітровими відтяжками та доповнюємо пластиковими затискачами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pinguin |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип изделия | Палатка |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 5 |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Кемпинговые |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Форма | Полусфера |
| Особенности палатки/тента | Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Защита от UV, Тамбур, Антимоскитная сетка, Крепление для фонаря |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Дюралюминий |
| Количество дуг | 4 |
| Диаметр | 9.5 мм |
| Вес | |
| Вес | 6.5 кг |
| Минимальный вес | 4.9 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 370 см |
| Ширина | 235 см |
| Высота | 140 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 59 см |
| Ширина в упаковке | 19 см |
| Высота в упаковке | 19 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон | Весна/Лето/Осень |