-20%



1 086 ₴
868,80 ₴
Амортизувальний елемент - ремінь плавного гальмування.
Завдяки вбудованому елементу амортизації Xtreme пропонує ще більший комфорт для чотириногого друга під час кожної прогулянки.
Зручна гальмівна система.
Бувають моменти, коли досить частки секунди, щоб перевернути все догори дном. Добре, коли ви можете покластися на гальмівну систему, яка не тільки інтуїтивно зрозуміла у використанні, але й зупиняється за долі секунди.
Стрічка X11.
Надзвичайно міцна ремінна тканина для всіх екстремальних навантажень.
Вихідний отвір стрічки.
Завдяки носику, вдосконаленому за допомогою незліченних випробувань, ремінці можна витягувати у всіх напрямках без заклинювання.
Виробник Німеччина.
Один з кращих виробників рулеток у світі. Ручне складання. Гарантія якості. Оригінальна продукція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flexi |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Поводок-рулетка |
| Вид животных | Собаки |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Размеры | |
| Длина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Диаметр | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | S |