





645 ₴
Затишний комфортний лежак-трансформер від виробника ТМ Природа створений для кішок і собак. Спальне місце за допомогою кнопок трансформується в матрац, диван, лежак. По периметру лежака вбудована блискавка для вилучення наповнювача. Лежак виготовлений з матеріалів двох видів. Зовнішня сторона зі зносостійкого, міцного виду тканини що не промокає. Внутрішня — з тканини пухнастої та м'якої. Наповнювач гіпоалергенний. Чистити лежак-трансформер зручно за допомогою мийного засобу або без нього. Зовнішню частину можна чистити щіткою або за допомогою губки. Прати рекомендовано вручну, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд і не пошкодити форму лежака.
Переваги:
Це ідеальне місце для відпочинку вашого улюбленця й окраса кімнати, якщо вона оформлена в стилі еклектика, англійський, кантрі, лофт, мінімалізм.
Матеріал: поліестер, холофайбер..
Розмір: 54х42х18 см в складеному вигляді
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 180 мм |