

627 ₴
Стильне місце для відпочинку улюбленця зшито з натурального льону, воно стане прикрасою інтер’єра. Подушка лежака двобічна: з льону та штучної замші. Дно з прогумованої тканини оберігає лежак від вологи та ковзання.
Переваги:
Лежак виготовлений з натуральних матеріалів (тканина-льон), має високу зручну спинку і знімну двосторонню подушку: одна сторона виготовлена з льону, інша — зі штучної замші, стійкої до подряпин, це дозволить Вам перевертати подушку потрібною стороною, в залежності від погоди та настрою вихованця.
Дно цієї моделі виготовлено з прогумованої тканини, яка запобігає ковзанню лежака і дає можливість легко підтримувати його чистоту, не докладаючи до цього особливих зусиль.
Спальне місце "Кантрі" ідеально підійде для Вашого інтер'єру в стилі: кантрі, етно, італійський, прованс, шале, тропічний, еко, мінімалізм.
Матеріал: льон, штучна замша, синтепон.
Розмір: 50x40x20 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Бежевый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 200 мм |