
658 ₴
Будиночок «Комфорт» – це поєднання розкоші та зручності. У холодну пору року таке чарівне «гніздечко» напевно оцінять коти та собаки дрібних порід.
Якщо ваша кімната витримана в стилі ар-деко, класицизм, модерн, шале, еклектика, будиночок гармонійно доповнить її.
Матеріал: мікровельвет, трикотажна махра, фліс, поролон, синтепон.
Розмір: 42х28х27 см.
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Фиолетовый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 270 мм |