

757 ₴
Це мрія будь-якого чотириногого улюбленця і його господаря.
Чому лежак «Демі» варто купити?
Це ідеальне місце для відпочинку вашого улюбленця й окраса кімнати, якщо вона оформлена в стилі еклектика, англійський, кантрі, лофт, мінімалізм.
Лежак «Демі» – відмінна якість і приємна ціна!
Матеріал: фліс, сумочна тканина, синтепон.
Розмір: 66х52х24 см.
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Высота | 240 мм |