



894 ₴
Лежак Askold спеціально розроблений для активних собак. Лежак стійкий до механічних пошкоджень, тому легко витримає будь-які ігри та перепади настрою вашого улюбленця.
Наповнювач — гіпоалергенний холофайбер, завдяки якому лежак довгий час зберігає форму і не вбирає запахи. Наявність застібок-блискавок дозволяє виймати з лежака всі подушки з наповнювачем і легко чистити чохол.
Переваги:
Міцність та довговічність
Зручність чищення і прання
Гіпоалергенний наповнювач
Поради з догляду:
Чохол що знімається можна очищати за допомогою щітки або губки з мийним засобом або без нього. Для збереження форми та зовнішнього вигляду виробу прати у пральній машині не рекомендується.
Матеріал: 100% поліестер, холофайбер
Розмір: 80x60x13 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Крупные, Средние |
| Цвет | Коричневый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 130 мм |