





1 187 ₴
NovoLux - це водонепроникне та енергоощадне світлодіодне освітлення для вашого акваріума. Простий у використанні, із двома кріпленнями в комплекті. Модуль освітлення NovoLux LED 40 доступний у таких світлих кольорах: білий, червоний та синій.
Енергоощадження
Економія енергії до 50% у порівнянні з люмінесцентними лампами Т5.
1-2 клацання
Включені до комплекту затискачі служать для легкого кріплення до будь-якого акваріума
Акценти
Акцентне освітлення у великих резервуарах
Нічне світло
Нічне освітлення доступне в різних кольорах — білій, синій та червоний
Код продукту: 49440.
Назва продукту: NovoLux LED 40 червоний.
Розміри: 38,5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juwel |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Лампа |
| Тип лампы | LED |
| Мощность | 4 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Минимальная цветовая температура | 2700 К |
| Максимальная цветовая температура | 2700 К |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 385 мм |