



2 128 ₴
Кришка PrimoLux 60 призначена для акваріумів розмірами 60 x 30 см.
Відповідний вибір освітлення є одним з основних чинників, які впливають на те, як будуть почувати себе Ваші рибки і рослини.
Світлодіодний освітлювальний модуль NovoLux 60 простий у встановленні та гарантує оптимальне освітлення акваріума. У кришку PrimoLux можна встановити до трьох світлодіодних модулів NovoLux у будь-якій комбінації кольорів. Особлива конструкція кришки PrimoLux призводить до того, що вода, що випаровується, конденсується назад в акваріум, якщо він закритий. Вбудований в кришку отвір може використовуватися для годування риби та сумісний з автоматичною годівницею JUWEL EasyFeed. Для вашої безпеки покриття PrimoLux затверджено TÜV GS.
Вага 1 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juwel |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Светильник |
| Тип лампы | LED |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Минимальная цветовая температура | 6500 К |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |