



349 ₴
Обігрівач для акваріума з вбудованим терморегулятором призначений для нагріву води всередині акваріумів виключно в закритих приміщеннях.
Для правильної та довговічною роботи нагрівача слід дотримуватися деяких правил:
Технічні характеристики:
Об'єм акваріума: до 200 л;
Потужність: 200 Вт;
Напруга: 220-240 Вт;
Повна довжина: 35,5 см;
Мінімально необхідний рівень занурення: 30,5 см;
Довжина шнура: 114 см;
Діапазон температур: 18-35 градусів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diversa |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Обогреватель |
| Мощность | 200 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Объем аквариума | 200 л |
| Минимальная температура | 18 град. |
| Максимальная температура | 35 град. |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 355 мм |