




1 151 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Яскрава, універсальна й ультралегка сумка-переноска для тварин вагою до 9 кг
Компанія COLLAR представляє нову універсальну та ультралегку сумку-переноску AiryVest. Вона виконана з якісних матеріалів, що володіють такими перевагами як: легкість, збереження тепла, відмінна вентиляція, гіпоалергенність, зносостійкість.
Завдяки продуманій конструкції (відстібається сітчастий клапан, знімне дно), виріб можна використовувати не тільки, як перенесення для тварин, а і як повсякденну сумку-шоппер, або туристичну сумку.
ПЕРЕВАГИ:
Серія представлена в 6 яскравих кольорах
Ультралегка
Універсальна: 2 в 1
Витримує до 9 кг
Матеріал: нейлон
Розмір, мм: 380х290х210
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Оранжевый |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 290 мм |