


575 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Відкривається зверху та спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Знімний ремінь на плече
Регулювання ременя
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Знімне дно
Матеріал: поліестер
Колір: синій
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 46 см
Ширина - 26 см
Висота - 28 см
Для тварин вагою до 9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 280 мм |