





730 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Наповнення стінок поролон
Відкривається зверху і збоку.
Підійде для транспортування невеликих собак і котів.
Сітчасте віконце на молнії
Гарно тримає форму
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
З'ємне тверде дно
Матеріал: поліестер
Колір: сірий/блакитний
Невелика сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 50 см
Ширина - 21 см
Висота - 30 см
Для тварин вагою до 6 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |