









485 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Наповнення стінок поролон
Відкривається зверху.
Підійде для транспортування невеликих собак.
Сітчасте віконце на молнії
Гарно тримає форму
Кишеня
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
З'ємне тверде дно
Матеріал: поліестер
Колір: рожевий
Невелика сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 30 см
Ширина - 16 см
Висота - 20 см
Для тварин вагою до 5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |