-21%

1 318 ₴
1 047 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Компанія COLLAR представляє колаборації з французьким брендом ZULU. Колекція сумок-переносок для котів і собак виконана в мінімалістичному стилі з якісних матеріалів. Вироби відрізняються функціональністю і модним дизайном. А різноманітність форм і розмірів дозволить задовольнити будь-які потреби та смаки.
Практична сумка-переноска дарує комфорт і вихованцеві, і господарю під час подорожей. Модель дуже популярна серед власників котів і собак невеликих порід завдяки ряду переваг:
Зовнішній шар тканини не промокає, легко миється, швидко сохне. Внутрішній шар сумки – поліестер. Бічна кишеня дозволяє завжди тримати під рукою найнеобхідніше: вологі серветки, пакетик з ласощами, невеличку іграшку. Ручки виготовлено зі цупкої тасьми, міцної та широкої. Є ремінь через плече. Переноска має стрічку з карабіном для безпеки, жорстке дно, що знімається, яке при необхідності можна вийняти та помити окремо. Великі отвори з сіткою для вентиляції.
Матеріал: цупка сумочна тканина (поліестер).
Для тварин вагою до 6 кг.
Розмір:
Довжина - 42 см
Ширина - 24 см
Висота - 26 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиэстер |
| Размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 260 мм |