



1 483 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Компанія COLLAR представляє колаборації з французьким брендом ZULU. Колекція сумок-переносок для котів і собак виконана в мінімалістичному стилі з якісних матеріалів. Вироби відрізняються функціональністю і модним дизайном. А різноманітність форм і розмірів дозволить задовольнити будь-які потреби та смаки.
Практична сумка-переноска дарує комфорт і вихованцеві, і господарю під час подорожей. Модель дуже популярна серед власників котів і собак невеликих порід завдяки ряду переваг:
Зовнішній шар тканини не промокає, легко миється, швидко сохне. Внутрішній шар сумки – поліестер. Ручки виготовлено зі цупкої тасьми, міцної та широкої. Щоб вони не різали руки та не давили плече, до ручок додається практична накладка для рук на липучці. Додатково є ремінь через плече, за необхідності його можна зняти. Переноска має стрічку з карабіном для безпеки, жорстке дно, що знімається, яке при необхідності можна вийняти та помити окремо. Три великі отвори з сіткою для вентиляції.
Матеріал: цупка сумочна тканина (поліестер).
Для тварин вагою до 9 кг.
Розмір:
Довжина - 51 см
Ширина - 24 см
Висота - 25 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 510 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |