

290 ₴
Розмір: 89 см x 55 см x 9 см
Плащова тканина Грета: 53% - бавовна, 47% - ПЕ. Щільність, г/м 222+/-11
Наповнювач: синтепон.
Додатково можна придбати чохол.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Матрас |
| Вид животных | Собаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Размер породы животных | Средние, Крупные |
| Размеры | |
| Длина | 890 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Высота | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Овальная |